Co
nabízíme

Od prvotních konzultací, přes projektovou část a výrobu, až po expedici

Poradenství a projektování

Jsme připravení být k dispozici konzultacemi a zkušenostmi od samotného návrhu designu, vizualizací, přípravy technologie výroby, vzorování až po konečnou realizaci.
Díky naší odbornosti je spolupráce s námi pro architekty a designéry vždy velmi výhodná. Při naší technické přípravě se velká část výroby odsouhlasí v digitální podobě, pak následuje vzorování materiálů, detailů nebo celých výrobků. Často také nabídneme nejnovější materiály, se kterými máme zkušenosti ze zahraničních akcí.

Podívejte se, jak pracujeme – více v sekci PROJEKTOVÁNÍ A ZÁKAZNICKÝ SERVIS.

Výroba

Rádi pracujeme na obtížných projektech, protože právě na takových se můžeme odlišit od naší konkurence. Často také využíváme nestandartní technologie jako jsou špičkové lakování, prostorové obrábění, kooperující řemesla, projekce v 3D modelu. Výsledek pak obvykle mile překvapí.

Projděte si naše výrobní technologie v sekci VÝROBA.

Montáž

Výroba hotových dílů v naší produkci převažuje. U typů zakázek jako interiéry prodejen, firemních prostor, restaurací, kaváren či rodinných domů je k dispozici náš zkušený montážní tým. Pro něj je samozřejmostí schopnost aktivní komunikace se stavebním dozorem a navazujícími stavebními technologiemi na místě montáže.

Ostatně – ověřte si naši práci v sekci Interiéry.